این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد
 
چكيده مقالات چهارمين همايش شمس و مولانا                چهارمین همایش بین‌المللی شمس و مولانا با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد
برنامه های همایش شمس و مولانا
چهارمین همایش بین المللی شمس و مولاتا روزهای پنجم تا هفتم شهریور در خوی برگزار می شود.
1397/06/03 ادامه مطلب


نتیجه نهایی داوری مقالات
براساس گزارش دبیرخانه علمی همایش نتیجه داوری مقالات در موارد زیر دسته بندی شده است:  مقالاتی که برای بررسی در مجلات علمی- پژوهشی پذیرفته شدند  مقالاتی که برای چاپ در مجموعه مقالات پذیرفته شدند و قابل ارائه در همایش هستند  مقالاتی که برای چاپ در مجموعه مقالات پذیرفته شدند  مقالاتی که برای چاپ در چکیده مقالات پذیرفته شدند  مقالاتی که مورد پذیرش قرار نگرفتند چنانچه مقاله ای به دبیرخانه ارسال شده و عنوان آن در هیچیک از جدول های زیر نیامده است، به دبیرخانه اعلام شود. پس از اعلام نتیجه داوری مقالات ارسال شده برای مجلات علمی- پژوهشی ، مقالاتی که پذیرش انتشار در مجلات را دریافت نکنند در مجموعه مقالات منتشر می شوند و در سامانه نیز اعلام می گردد.
1397/05/27 ادامه مطلب


اطلاعیه: تمدید مهلت ارسال مقالات تا پنجم مرداد ماه 1397
نظر به استقبال علاقمندان به شرکت در چهارمین همایش شمس و مولانا ، مهلت شرکت در همایش تا 5 مرداد تمدید شد، بنابراین اساتید، دانشجویان و پژوهشگران علاقمند می توانند تا پنجم مرداد مقالات خود را از طریق سامانه نویسندگان ثبت نمایند و یا در صورت تمایل در کارگاه خوانش سینمایی اشعار مولانا شرکت نمایند.
1397/04/26 ادامه مطلب


قابل توجه علاقمندان به شرکت در چهارمین همایش شمس و مولانا
به اطلاع علاقمندان به شرکت در همایش و بهره مندی از مقالات و سخنرانی های صاحبنظران می رساند، که با عضویت در سامانه( از طریق منوی سمت راست سایت) می توانند در همایش شرکت کنند ، جهت انجام هماهنگی ها با آنها تماس حاصل خواهد شد؛ ضمنا خانم رحیملو، مدیریت محترم روابط عمومی تولیت شمس تبریزی از طریق شماره تماس 04436240090 آماده پاسخگویی به علاقمندان هستند.
1397/04/25 ادامه مطلب


استقبال از چهارمین همایش بین المللی شمس و مولانا و جشنواره ملی آئین ها، آواها و نماها گروه دف نوازان حیران از شهرستان تبریز
به مناسبت عید سعید فطر و برای استقبال از چهارمین همایش بین المللی شمس و مولانا و جشنواره ملی آئین ها، آواها و نماها گروه دف نوازان حیران از شهرستان تبریز برای برگزاری کنسرت موسیقی در آرامگاه شمس تبریزی حضور یافتند.
1397/03/29 ادامه مطلب


معرفی همایش
مشاهير هنر و ادبيات هر كشور در شمار ميراث گران‏سنگ آن ملت است و بازخواني و بازآفريني آثارشان موجب پويايي فرهنگ و تمدن است. به همين سبب توليت شمس تبريزي از سال 1394 برگزاري همايش‏ هاي سالانه را با عنوان شمس و بعدها، شمس و مولانا آغاز كرد و از سال1396، پس از انعقاد تفاهم‏نامه با پزوهشگاه علوم انساني و مطالعات فرهنگي، دبيرخانه علمي همايش را در پژوهشگاه تشكيل داد.
1397/03/01 ادامه مطلب


آغاز به کار وب سایت و سامانه ثبت نام و دریافت مقالات
چهارمین همایش شمس و مولانا، ششم و هفتم شهریور ماه 1397 به همت پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی و تولیت شمس تبریزی برگزار می شود.
1397/03/01 ادامه مطلببرگزار کنندگان
پوستر همایش